Geçtiğimiz hafta içerisinde yakın zaman önce evlenen Rıza Esendemir ve İrem Derici hakkında yazılı basında bazı iddialar gündeme gelmeye başlamıştı. Gündeme gelen iddialara göre İrem Derici’nin eşi Rıza Esendemir ile kavga ettiği ve hatta ayrılma kararı aldığı açıklanmıştı. Tüm bu iddiaların ardından İrem Derici’nin Instagram hesabından eşi ile çekilmiş olan tüm fotoğrafları kaldırması da iddiaları güçlendirmiş ve ikilinin ayrılacağı yönünde haberler yayılmıştı. Üstelik İrem Derici’nin eşinin soyadını da sosyal medya hesabı üzerinden kaldırması olayın iyice netleşmesini sağlamıştı.

Instagram ünlüler
İrem Dereci Instagram

Herkes ne zaman ayrılık açıklaması gelecek diye beklerken ikiliden beklenmedik bir paylaşım daha geldi. Bu kez de ikili sosyal medya hesapları üzerinden beraber bir paylaşım yaparak barıştıkları haberini vermiş oldu. Söz konusu paylaşımın ardından birçok eleştiri mesajı da alan ünlü çift böylelikle ayrılık iddialarını da cevaplamış oldu. Konu hakkında İrem Derici’nin her hangi bir açıklama yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu. Zira yaşanan tüm bu paylaşım olayları boyunca iki taraftan da konuya ilişkin ne yazılı ne de sözlü olarak resmi bir açıklama gelmedi. Bu yönde iki isme de birçok mesaj gönderilmesine rağmen henüz her hangi bir açıklama yapılmaması ise kafaları karıştırmaya yetti.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses Mustafa Koç İçin Yaptığı Instagram Paylaşımıyla Beğeni Topladı başlıklı makalemizde İbrahim Tatlıses, İbrahim Tatlıses Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Aydın Şehit Haberlerine Instagram’dan İsyan Etti