“Güldür Güldür Show” ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan ünlü oyuncu İrem Sak yakaladığı ünle beraber sosyal medyada da sıkça gündeme gelmeye başladı. Özellikle Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları büyük oranda takipçi kazanan İrem Sak yaptığı paylaşımlarla da beğeni toplamayı başarıyor. Tüm bunlarla beraber ünlü ismin son yaptığı Instagram paylaşımının ise pek de sevindirici bir paylaşım olmadığını da söylemek lazım. Zira ünlü isim son paylaşımında anneannesinin acı haberini verdi.

Instagram ünlüler
İrem Sak Instagram

Hemen her röportajda ailesine ne kadar düşkün olduğunu dile getiren ünlü isim geçtiğimiz günlerde anneannesini kaybetti. Acı haberi Instagram hesabı üzerinden veren ünlü oyuncu anneannesinin resmini paylaşarak “Son kez ellerini öptüm. Yanacıklarını. Kokusu hep burnumda. Sesi. Onu ziyarete geldiğimde “İrem yine gel” olurdu son cümlesi hep. Sen artık rüyalarıma gelirsin ananem. (Bi duanızı esirgemeyin)” ifadelerine yer verdi. Söz konusu paylaşımdan sonra birçok takipçisinden baş sağlığı mesajı alan ünlü isme arkadaşlarından da destek mesajları geldi. Tüm bunlarla beraber İrem Sak cenazenin nerede defnedileceği veya ne zaman defnedileceği konusunda ise her hangi bir bilgi vermedi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Artık Algoritmik Sisteme Geçiş Yapıyor başlıklı makalemizde Instagram Algoritmik, Instagram Artık Algoritmik ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Galatasaraylı Genç Futbolcu Koray Günter Sosyal Medyayı Salladı