Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan İrina Shayk son olarak Real Madrid’in yıldız oyuncusu Ronaldo ile yaşadığı ilişki sayesinde gündeme gelmişti. En az dikkat çeken fiziği ve yaptığı işleri kadar Ronaldo ile olan ilişkisi de çok konuşulan ünlü isim bir süre önce ise ünlü futbolcudan ayrılma kararı almıştı. Ayrılma kararının ardından ise İrina Shayk özellikle sosyal medya paylaşımlarında çok daha cesur bir tavır takınmaya başlamıştı. Öyle ki Instagram hesabı üzerinden bu yönde onlarca paylaşım yapan İrina Shayk, takipçilerini de neredeyse iki katına çıkardı.

Instagram ünlüler
İrina Shayk Instagram

Ünlü modelin son yaptığı paylaşımda bu yönde ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Pazar dinlenmesi olarak nitelendirdiği paylaşımda tamamen çıplak şekilde poz veren ünlü manken sadece çizmelerini giydi. Söz konusu paylaşım ise Instagram’ı salladı. 200 binin üzerinde beğeni alan dünyaca ünlü modelin bu paylaşımlarını eleştiren kullanıcılarda oldu. Bu yönde Instagram’a her hangi bir şikayet mesajı gönderildi mi ya da bu tarz paylaşımlara karşı Instagram’ın tutumu ne olur merak konusu. Ama tüm bunlarla beraber İrina Shayk’ın bu tarz paylaşımlarına devam edecek gibi duruyor. Zira ünlü model eleştiri mesajları alsa da söz konusu paylaşımlarını kaldırmamakta ısrarlı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Semih Öztürk Hakkında İlginç İddia başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Kurretülayn Matur ve Semih Öztürk hakkında bilgiler verilmektedir.