Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber son gelen haberle şok yaşadı. Söz konusu haber ise Işıl Reçber’in giyim sponsorundan. ünlü bir giyim markası ile anlaşması bulunan Işıl Reçber neredeyse tüm davetlere bu markadan aldığı elbiseler ile katılıyordu. Söz konusu markanın saygın müşterileri listesinde bulunan gül ismin beğendiği elbiseler evine gönderiliyordu. İstediği ürünleri alıp geri kalanları markaya iade eden isim ise bu satın aldığı ürünleri hem Instagram hesaplarından paylaşıyor hem de davetlere katılıyordu.

Instagram ünlüler
Işıl Reçber Instagram

Fakat markadan şok bir açıklama geldi. Dünyaca ünlü marka Işıl Reçber’in son zamanlarda aldığı kıyafetlerin parasını ödemeden davetlere katıldığı ve ardından bir bahane bulup elbiseleri geri iade ettiği iddia edildi. Bu bilgiden sonra ise marka Işıl Reçber’i kara listeye aldığını açıkladı. Tüm bu iddialara ise güzel isim Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Kendisi hakkında yer alan haberin başlığı kullanarak bir paylaşım yapan Işıl Reçber bunların tamamen yalan olduğunu belirtti. Paylaşımında konu ile ilgili olarak “Ne sabah gazetesine ne de günaydın ekine yakışmadı. Haber tamamen yalan, azilmiş yazan belli değil isimsiz. Bir de Beymen’den demiş ki iyice yanmış. Çocukluğumdan beri müşterisi olduğum bu yerden asla hiçbir zaman böyle bir şey yok. Müdürler, çalışanlar, benimle ilgilenen herkes bilir. Çok çok çok ayıp. Biri bilinçli büyük bir yalan söylemiş, gazete yazmış. Bu profesyonellik degil. Mahkemede görüşmek üzere. Buyurun ispata. Herkese iyi pazarlar” ifadelerine yer veren güzel isme takipçileri de mesajları ile destek verdi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Sahte Hesapları Silmeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde instagram, instagram kullanımı ve Instagram sahte hesaplar hakkında bilgiler verilmektedir.