Galatasaray ve Beşiktaş arasında bu hafta oynanan şampiyonluk derbisinde gülen taraf attığı iki gol ile Galatasaray olmuştu. Bu maçtan sonra Fenerbahçe’nin de puan kaybetmesi ile birlikte sarı kırmızılılar şampiyonluklarını ilan etmişti. Bu hafta en çok konuşulan olay ise Beşiktaş, Galatasaray derbisinin izleyen Rüştü olmuştu. Daha önce milli takımın kalesini defalarca korumuş olan ünlü kaleci uzun yıllar boyunca da Fenerbahçe’ye hizmet etmişti. İddiaya göre eski milli kalecinin sarı kırmızılıların Beşiktaş’a attığı gol sonrası sevindiği söylenmişti. Bir süredir gündemi sarsan bu konu hakkında sonunda başarılı futbolcu cephesinden bir açıklama geldi.

Instagram ünlüler
Işıl Reçber Instagram

Açıklamayı Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber yaptı. Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan ünlü isim “Oğlum Memo da Fenerbahçeli, 5 yaşında Galatasaray altyapısına başladı, orada oynuyor. Dünkü maçta Galatasaray’a sevinmesi kadar normal bir şey olamaz. Sanki Galatasaray Yunan takımı. Rüştü’yü bilen bilir bilmeyen de kendisi bilir. Rüştü 13 yıl Fenerbahçe’de oynadı ve onun takımını herkes bilir. Para kazandı mı evet, emeğinin karşılığını aldı. Hala da Fenerbahçelidir, bilen bilir bilmeyen de kendisi bilir. Sevgiler.” İfadelerini kullanarak hem oğlu hem de eşi için ortaya atılan iddiaları cevaplamış oldu. Eşine destek veren Işıl Reçber’in bu tavrı takipçilerin de beğenisini kazandı. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni alan ismin bu konu hakkında başka açıklama yapmayacağı da gelen bilgiler arasında.

Bir önceki yazımız olan Esra Erol’dan İddialara Instagram’dan Yanıt Geldi başlıklı makalemizde Esra Erol, Esra Erol Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.