Antalyaspor’da ortaya koyduğu performans ile beraber büyük oranda beğeni toplayan ve Antalyaspor’un geçtiğimiz sezon kurtarıcılarından biri olarak gösterilen yıldız futbolcu Eto’nun transferi ise uzun süreden beri konuşulmaya başlamıştı. Zira başarılı futbolcunun Antalyaspor’da geçirdiği başarılı sezonun ardından birçok teklif aldığı gündeme gelmiş ve ünlü futbolcunun Antalyaspor’da yer alamayacağı da iddia edilmişti. Daha çok adı geçen senenin şampiyon takımı olan Beşiktaş ile anılan yıldız futbolcu ise birkaç kez Beşiktaş ile anılan başarılı futbolcu ise tüm bu iddiaları yalanlamıştı.

Instagram ünlüler
Işın Karaca Instagram

Fakat geçtiğimiz günlerde Işın Karaca’nın yaptığı Instagram paylaşımı bir kez daha kafaları karıştırdı. Zira ünlü isim yaptığı paylaşımda Eto ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını kullandı. Asıl merak uyandıran konu ise ikilinin nerede fotoğraf çektirdiği oldu. Zira ünlü isim Antalya dönüşü İstanbul havalimanın da beraber çekilmiş bir fotoğrafını kullandı. Başarılı futbolcunun lig başlamasına karşın İstanbul’a gelmesi ise transfer iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Zira Işın Karaca’da söz konusu paylaşıma “Antalya’dan İstanbul’a gelirken @setoo9 ile karşılaşmak.. Driii Yoksa Beşiktaş’a mı geliyor Eto’o?” ifadelerini ekleyince Eto’nun bir kez daha Beşiktaş ile adı anılmaya başladı. Konu hakkında ise ne Eto ne de Antalyaspor ya da Beşiktaş cephesinden ise her hangi bir açıklama gelmedi.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Ünlü Listesinde Hülya Avşar Birinci Oldu başlıklı makalemizde Hülya Avşar, Hülya Avşar Instagram ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Madrid’e Instagram Hesabından Veda Etti