Rate this post

Televizyon erkanlarında uzunca bir süredir moda programları başı çekiyor. Ardı arkası kesilmeyen programların en uzun soluklu olanı ise “İşte Benim Stilim” programı oldu. Daha önce farklı bir kanalda yayınlanan program o kadar çok izlenme oran aldı ki Acun Ilıcalı yeni kanalı TV8 içinde programı sayın aldı. Bu andan itibaren TV8 kanalın yayınlanmaya başlanan program geçtiğimiz günlerde All Star birincisini seçti. Fakat asıl merak eden birinciden çok yarışma için alınan karar olmuştu. Zira Survıvor gibi bu sezon ünlülerin yarışacağı yarışmada jüri üyelerinde büyük bir değişiklik yaşandı.

Instagram ünlüler
İşte Benim Stilim başladı

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu jüri üyeliğine veda ettiklerini açıklamıştı. İkili yarışmadan ayrıldıktan sonra ise yeni haberlerde gelmeye başladı. Zira yeni sezonda ünlülerin yarışacağı yarışmada çekimler başladı. Ocak ayı itibari ile ekranlara gelecek olan yarışmanın yeni bölümlerinin çekimlerinin başladığını ise yeni jüri üyesi Hakan Akkaya duyurdu. Daha öncede birçok moda yarışmasında yer alan ünlü isim yeni sezonun başladığını Instagram paylaşımıyla duyurdu. Instagram paylaşımıyla çekimlerden bir kare paylaşan ünlü isim paylaşımına  ”Hadi hayırlısı biz başladık” yorumlarını da ekledi. Yeni sezonda ünlülerin yer aldığı ilk çekim ise şimdiden merak konusu oldu. Zira söz konusu paylaşım büyük oranda beğeni almaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Emoji Kullanımı Takipçi Sayısını Artırmada Etkisini Göstermeye Başladı başlıklı makalemizde emoji, Emoji etiketleri ve Emoji Kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.