Bir dönemin en popüler üçlüsünden biri olan İzel, uzunca bir süredir müziğe ara verdiğini açıklamıştı. Yeni albüm çalışmaları yapmayan ve buna karşın çok fazla konser, turne gibi etkinliklerde düzenlemeyen ünlü şarkıcı sonunda uzunca bir aranın arkasından yeniden konserlerine başlamıştı. Müziğe geri döndüğünü belirten ve birkaç hafta önce çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcı aşırı aldığı kilo ve kısa saçları ile sosyal medyada gündem olmuştu. Bu karşın İzel ise gelen tepkilere rağmen her hangi bir açıklama yapmamış ve albüm çalışmalarına devam edeceğini belirmişti.

Instagram ünlüler
İzel Instagram

Aradan kısa bir süre geçtikten sonra başarılı isim bu kez yaptığı Instagram paylaşımında televizyon kanallarına sitem etti. Televizyonlarda yeteri kadar müziğe önem verilmediğini dile getiren İzel paylaşımında “Her televizyon kanalı sadece bir dizi, izdivaç ya da yarışma programından vazgeçip yerine canlı müzik yapılan bir program koysa… Bu ülkede taş gibi şarkı söyleyen bir sürü şarkıcı var.
Müziği iyice gömdünüz. İnsanlar bize, ‘Sizi ekranda niye göremiyoruz?’ diye sorduklarında öylece kalıyoruz. Hani müzik ruhun gıdasıydı? İzin verseniz insanların evlerine konuk olup, onları kötü olaylardan uzaklaştırsak… Bir nebze olsa ruhlarına iyi gelsek… Sırf klip çekmekle olmuyor bu iş. Müziği yok saymayın, sevgili televizyon kanalları.” İfadelerini ekledi. Takipçileri tarafından bir anda büyük beğeni toplayan paylaşım sonrasında İzel’e hayranlarında da birçok mesaj gönderildi.

Bir önceki yazımız olan Aylin Nazlıaka’dan Ayakkabı Açıklaması başlıklı makalemizde Aylin Nazlıaka, Aylin Nazlıaka ayakkabı ve Aylin Nazlıaka Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.