Dün oynanan süper lig maçıyla beraber Beşiktaş yeni stadına sonunda kavuştu. Liderlik yarışında Fenerbahçe’nin puan kaybetmesiyle beraber iki kar daha önemli bir maç halin gelen açılış maçının ise kazananı beklenildiği gibi Beşiktaş oldu. Kıyasıya geçen maç sonrası 3 gol bulan siyah beyazlılar 3 – 2 Bursaspor’u mağlup etmeyi başardı. Yeni stadın açılış maçı olması sebebiyle birçok kesimden ilgi gören maçın birbirinden ünlü konuklarının da olması gözlerden kaçmadı. Bu isimlerden birisi de Beşiktaş’ın başarılı futbolcularından Tosic’in eşi Jelena Karleusa oldu. Taraftarlarla beraber stadın açılış maçı izleyen ünlü isim bu anları ise Instagram hesabından paylaştı.

Jelena Karleusa
Jelena Karleusa Instagram

Söz konusu paylaşımında maç sırasında kartal pozu vererek çekilmiş olan fotoğrafı kullanan ünlü futbolcunun eşi bu paylaşımıyla Beşiktaşlı taraftarlarında beğenisini kazandı. Söz konusu paylaşımla 30 bin rakamının üzerinde beğeni almayı başaran Jelena Karleusa, şampiyonluğun en önemli maçında da eşini yalnız bırakmamış oldu. Jelena Karleusa’nın paylaşımın yanı sıra Vodafone Arena stadının açılış maçında daha birçok ünlü isimde paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Oldukça büyük ilgi gösterilen yeni stadın böyle giderse Türkiye’nin en çok seyirci toplayan statlarından biri haline geleceği de kesin. Sadece yapılan yorumlar bile bu durumun kanıtı niteliğinde.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Müjde Uzman’dan Duygulandıran Paylaşım başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Müjde Uzman ve Müjde Uzman Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.