Rate this post

Yaşadığı olaydan sonra adından uzunca bir süre söz ettiren dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Lawrence çarpıcı bir açıklamaya imza attı. Yaptığı açıklamaya göre Lawrence artık hiçbir sosyal medya platformunu kullanmayacak. En son Iphone telefonunda arşiv olarak oluşturulan resimleri hacklenen ünlü isim çıplak pozlarının internete yayılması ile büyük sorunlar yaşamıştı. Ünlü ismin tüm uğraşmalara rağmen resimlerini yayan kişi de bulunamamıştı. Bununla beraber sürekli olarak yeni fotoğrafların gelmesi ve Jennifer Lawrence’nin tüm özel yaşamının internete aktarılması büyük ses getirmişti.

Jennifer Lawrence Instagram
Jennifer Lawrence

Üstelik bu durumdan tek mağdur olan Lawrence değildi. Lawrence’nin yanında Kate Upton, Rihanna gibi birçok dünyaca ünlü ismin de resimleri hacklenmiş ve internet dünyasına açılmıştı. Yaşanan bu olay sosyal medya hesaplarımızın ne denli korunduğu ve özel yaşamın akıllı cihazlarla tehdit edildiği yönünde tartışmalar başlamıştı. Olaydan uzun bir üre sonra ünlü yıldızın böyle bir karar alması hayranlarını da oldukça üzdü. Fakat yıldız oyuncu bir daha böyle bir olay yaşamamak için verdiği karardan dönmeyeceğini belirtti. Kısacası artık Jennifer Lawrence Instagram, Twettir ve Facebook gibi uygulamaların hiçbiri kullanmayacak.

 

Bir önceki yazımız olan Dizinin Devam Edeceğini Instagram’dan Duyurdular başlıklı makalemizde Bilal İnan, Bilal İnan Instagram ve Instagram haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan’dan Sürpriz Maç Öncesi Paylaşımı