Bir dönem “İşte Benim Stilim” adı verilen program ile gündeme gelen ünlü modacı Kemal Doğulu, programdan sonra yeni bir projede yer almamıştı. Ünlü isim yeni bir projede yer almamasına karşın gerek sosyal medyada gerekse de yazılı basında sürekli adını duyurmayı da başarmıştı. Bununla beraber dün ünlü isimden kötü bir haber geldi. Evinin merdivenlerinden düştüğü ve evde kimse olmadığı için uzun süre sonra düştüğü fark edilen ünlü isim acilen hastaneye kaldırıldı. Hastaneye getirildiğinde bir hayli kan kaybetmiş olan Kemal Doğulu hakkında ise ilk açıklama Kadir Doğulu’dan geldi.

Kadir Doğulu Instagram
Kemal Doğulu hakkında ilk açıklama

Kardeşinin sağlık durumu için Instagram hesabından bir mesaj yayınlayan ünlü isim söz konusu mesajında ise  “Abimin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Doktorlar elinden geleni yaptı yapıyor da. Tüm aile yanındayız. Kritik günleri atlatması için dua ediyoruz. Şu mübarek günlerde sizde Abim için dua edin… Önce abim iyi olsun sonra neler olduğu anlatılır. Ailemiz dışında yapılan açıklamaları ciddiye almayın lütfen…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamayla beraber durumunun ciddi olduğu da ortaya çıkan Kemal Doğulu’nun başına ne geldiği ise şimdilik merak konusu. Ünlü ismin sağlık durumu hakkında detaylı açıklamanın ise doktorlar tarafından yapılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan İlker Kaleli Veda Mesajını Instagram Hesabından Yayınladı başlıklı makalemizde İlker Kaleli, İlker Kaleli Instagram ve İlker Kaleli veda mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Kaya Çilingiroğlu’nun Instagram Davası Sonuçlandı