Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Kate Hudson, son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla beraber Instagram fenomeni olan ünlü isim Kate Hudson sosyal medyadaki popülerliğini giderek arttırıyor. Özellikle son dönemde bir hayli beğeni toplayan 37 yaşındaki modelin 4 milyon takipçi sayısını da geçtiği biliniyor. Zira Instagram’da 4 milyon gibi ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan dünyaca ünlü model bu rakamı geçmesine karşın özel paylaşımlar yağmaya başladı.

Instagram ünlüler
Kate Hudson Instagram

Şu günlerde Vegas tatilinde olduğu bilinen Kate Hudson 4 milyon takipçi sayısını geçince Vegas tatiline ait paylaşımlar yapmaya başladı. Bikinili paylaşımlarını Instagram hesabına yükleyen ünlü isim paylaşımına ayrıca “Vegas’ta yaşananlar, Vegasta kalır…Ya da…Instagram’daki 4.1 milyon insana ulaşır.” İfadelerini ekledi. Son günlerde oldukça cesur pozlar paylaşan Kate Hudson’un bu paylaşımları da sosyal medyada gündem oldu. Çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni alan dünyaca ünlü model Kate Hudson paylaşımlarının ilgi görmesi üzerine söz konusu paylaşımları da yapmaya devam etti. Hemen hemen tüm paylaşımları büyük oranda beğeni toplayan ünlü ismin 4 milyon takipçi sayısına özel yaptığı paylaşımlar daha uzun süre devam edecek gibi. Zira ünlü modelde bu yönde mesajlarına devam etti.

 

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone Karakartal Instagram Etkinliği Sonuçlandı başlıklı makalemizde Vodafone Arena, Vodafone etkinliği ve Vodafone Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Çağla Şikel annesinin fotoğrafını Paylaştı