Instagram’ın en çok takip edilen ünlülerinden biri Hülya Avşar. Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlü isim yaptığı paylaşımlarla da ilgi odağı olmayı başarıyor. Zira geçtiğimiz aylarda ünlü ismin yaptığı bir paylaşımda olay olmuştu. Aslında paylaşımın hem sosyal medyada hem de yazılı basında gündem olmasının nedeni paylaşımda kullanılan resim değil resme yapılan yorum olmuştu. Söz konusu paylaşımda ünlü isim aile fotoğrafı çekmiş ve bu fotoğrafın içerisinde boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu da yer almıştı.

Instagram ünlüler
Kaya Çilingiroğlu Instagram

Söz konusu paylaşımın altına ise Kaya Çilingiroğlu ile iş yaptığını iddia eden iş adamı Metin Josef Menase bazı yorumlar atmıştı. Gelen yorumlarda iş adamı Kaya Çilingiroğlu’nun kendisine borcu olduğunu belirterek ünlü isimden borcunu ödemesini istemişti. Kendisine ulaşamadığı için böyle bir yol seçtiğini iddia eden iş adamının Instagram paylaşımına bu şekilde yorum yapması ise ünlü ismi harekete geçirmişti. Kaya Çilingiroğlu bu yorumlardan sonra mahkemeye şikayette bulunmuş ve ikili arasında dava açılmıştı. Açılan davanın ise sonucu belirlendi. Mahkeme ünlü iş adamının Instagram paylaşımına yaptığı yorumların her hangi bir suç teşkil etmediğine karar verdi. Ünlü isim ise henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı. Kaya Çilingiroğlu’nun dava sonucu hakkında nasıl bir yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Burcu Kara’dan Bebek Paylaşımı başlıklı makalemizde Burcu Kara, Burcu Kara bebek paylaşımı ve Burcu Kara Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.