Kadın cinayetleri her geçen gün artış göstermeye başladı. Artan cezalar ve alınan önlemlere rağmen kadın cinayetlerinin artması durdurulamıyor. Üstelik bu cinayetler ne ünlü kadınlar ne de kariyerli kadınlar açısından da değişiklik göstermiyor. Yani daha açık konuşmak gerekirse oldukça kariyer sahibi bir kadında artık erkek kurbanı olabiliyor sıradan bir ev hanımı da. Son yaşanan olayda bu duruma en büyük örneklerden biri oluşturdu. Söz konusu olayda yine bir kadın cinayeti yaşandı. Üstelik bu kez öldürülen ünlü müzisyen Değer Deniz oldu. Kendi evinde elleri bağlanmış bir şekilde ölü bulunan Değer Deniz’in henüz cinayeti çözülmemişken ünlü isimlerden de söz konusu cinayet için açıklamalara ve tepkiler gelmeye başladı.

Instagram ünlüler
Kenan Doğulu Instagram

Değer Deniz’in öldürülmesine ilk tepki gösteren isimlerden biri de ünlü sanatçı Kenan Doğulu oldu. Olayı duyar duymaz Instagram hesabından tepki dolu bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımında “Gencecik pırıl pırıl bir müzisyen Değer Deniz bir cinayete kurban gitti. Üzüntümüz tarifsiz :(( Ailesi ve tüm dostlarına sabır ve kuvvet diliyorum. Suçlu veya suçluların en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesi en büyük dileğimiz. Başımız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun !” ifadelerini kullandı. Kenan Doğulu’nun bu paylaşımının ardından ise birçok ünlü isim ve birçok takipçi de bu konuda desteklerini esirgenmedi. Cinayet ile ilgili soruşturmanın ise devam ettiği belirtiliyor. Şuan için gelen bilgilere bakılırsa cinayetin tanıdık biri tarafından gerçekleştirildiği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Çağla Şikel annesinin fotoğrafını Paylaştı başlıklı makalemizde Çağla Şikel, Çağla Şikel Instagram ve Çağla Şikel'in annesi hakkında bilgiler verilmektedir.