Aldıkları sürpriz kararla nikah masasına oturan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti kısa süre içerisinde hem magazin basının da hem de sosyal medyada gündem olmuştu. Evliliklerinden sonra birçok iddia ile gündeme gelen ünlü isim en büyük sorunu ise sosyal medya yüzünden yaşamıştı. Beren Saat’in Instagram hesabı üzerinden siyasi paylaşımlar yapması bu durumun ana nedeni olmuştu. Bununla beraber Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda Beren Saat’in sosyal medya hesaplarının tepki çekmesine neden olmuştu.

Instagram ünlüler
Kenan Doğulu Instagram

Zira Kenan Doğulu’nun son paylaşımında da bu durumun devam ettiği gözler önüne serildi. Daha önce birçok konuda paylaşım yapmasına rağmen şehitler için paylaşım yapmadığı gerekçesiyle eleştirilen ünlü oyuncu uzunca bir metin yayınlamış ve son paylaşımı da bu olmuştu. Bununla beraber son yaşanan saldırılara ünlü şarkıcı ve aynı zamanda Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu bir tepki mesajı yayınladı. Instagram hesabı üzerinden yayınladığı paylaşıma “Acımız büyük, hüznümüz derin…  Ankara’da yitirdiklerimiz için  Ankara’da yarım kalan hayatlar için… Başımız sağ olsun. Terörü lanetliyoruz” ifadelerini ekleyen ünlü isme gelen yorumlar ise şaşırtıcı oldu. Zira söz konusu paylaşımdan çok Beren Saat’in bu konuda sessiz kalması eleştirildi. Birçok mesaj gelmesine rağmen ise Kenan Doğulu’dan konu hakkında bir açıklama gelmedi. Bununla beraber Beren Saat tüm mesajlara rağmen uzun zamandır paylaşım yapmadığı hesabından yine bir açıklama yayınlamadı.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray Sosyal Medya Hesaplarını Satışa Çıkardı başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray Instagram ve Galatasaray mali kriz hakkında bilgiler verilmektedir.