Dünyanın en iyi sporcularından biri olan Kenan Sofuoğlu, motor yarışlarında ilk defa dünya şampiyonluğunu kazanmış bir Türk olarak da tarihe geçmişti. Daha önce sayısız rekor denemesi yapan milli sporcunun ünü dünyaya yayılmayı da başarmıştı. Tüm bunlarla beraber başarılı sporcu diğer bir başarılı projenin İstanbul’un 3. köprüsünün açılışında da ses getirmeyi başardı. Zira Kenan Sofuoğlu açılışa özel bir gösteri yaptı. Oman Gazi köprüsünden motoruyla saate 400 km hızla geçmeyi başaran milli motorcu böylelikle bir kez daha tarihe geçmiş oldu.

Instagram ünlüler
Kenan Sofuoğlu Instagram

Kenan Sofuoğlu’nun bu gösterisini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi ve Binali Yıldırım da canlı olarak izledi. Açılış sonrasında hep beraber iftar yaptıkları da öğrenilen Kenan Sofuoğlu’nun konu hakkında yaptığı Instagram paylaşımı da beğeni topladı. Zira ünlü motorcu söz konusu paylaşımında Recep Tayyip Erdoğan, eşi ve Binali Yıldırım ile çekilmiş bir fotoğrafını kullanarak “Cumhurbaşkanım, Eşi Emine hanım ve Başbakanım ile iftar… Motor tamircisi Kenan’a bunu nasip eden Rabbime şükürler olsun…” ifadelerini kullandı. Milli yarışçının bu ifadeleri de sosyal medyadan takipçilerinin beğenisini kazanmayı başardı. Kenan Sofuoğlu ise gelen yorumlar için her hangi bir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımız olan Floyd Mayweather Bir Kez Daha Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Floyd Mayweather, Floyd Mayweather Instagram ve Floyd Mayweather yine tepki çekti hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Melo’nun Morali Yerinde