Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Kendall Jenner, ablası Kim Kardashian’ın ünü ile bir anda sanal dünyanın ilgi odağı olmuştu. Her ne kadar ilk etapta Kim Kardashian ile gündeme gelse de cesur paylaşımları ve yükselen kariyeri ile birlikte ünlü isim artık Kim Kardashian’dan bile çok daha fazla konuşulmaya başlamıştı. Elde ettiği başarı ve beğeni toplayan fiziği ile bir anda dünyanı en ünlü modellerinden biri haline gelen Kendall Jenner, bu başarısını sosyal medya hesaplarında da olduğu gibi göstermişti.

Kendall-Jenner-Instagram

Sadece Instagram hesabına bile baktığımızda kazandığı milyonlarca takipçi ile Instagram’ın en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri olan sosyal medya fenomeni Kendall Jenner, öyle ki Instagram’ın tavsiye edilen hesaplar listesinde bile er alamaya başlamıştı. Tıpkı ablası gibi kısa süre içerisinde Instagram fenomenleri arasına adını yazdıran ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise şok bir karar aldı. En son bir defilesi için paylaşımlar yapan ünlü ismin bu paylaşımlarından sonra ise Instagram hesabını kapattığı öğrenildi. Sosyal medya kullanımına ara mı verdi yoksa bir hacker saldırısı ile mi karşılaştı bilinmez ama şu an için ünlü ismin Instagram hesabı kapalı durumda. Kendall Jenner ise konu hakkında henüz hiçbir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Güncellemesi E-ticareti Canlandıracak başlıklı makalemizde instagram, Instagram Butik ve Instagram etiket hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Esra Erol Yılbaşı Paylaşımıyla Beğeni Topladı