Oynadıkları reklam filmlerinden sonra birlikte zaman geçirmeye başlayan iki ünlü oyuncu Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya bir süre sonra birlikte olduklarını açıklamıştı. İki ünlü ismin bu haberi hayranlarını epey bir sevindirmiş olacak ki o dönemden bu yana iki isme birbirlerine yakıştıklarına dair sosyal medya üzerinden binlerce mesaj gönderildi. İlişkileri oldukça iyi ilerleyen ikili hakkında ilginç bir iddiada ortaya atıldı. Henüz yeni birliktelik yaşayan çiftin ayrıldıkları iddia edildi. İddialarda ayrılma nedeninin ise Serenay Sarıkaya’nın eski erkek arkadaşlarının Instagram hesaplarını takip etmesi gösterilmişti. İkili arasında bu yüzden kavga çıktığı ve ayrılık yaşandığı söylendi.

Instagram ünlüler
Serenay sarıkaya Kerem Bürsin

Bir süre iki tarafta konu hakkında sessiz kalınca iddialar iyiden iyiye güçlenmeye başladı. Neredeyse 2,5 milyon takipçisi olan Serenay Sarıkaya’da bu yönde birçok mesaj gönderildi. Fakat iki isimde sosyal medya hesaplarından konuya ilişkin bir açıklama yapmadı. Bununla beraber uzun süredir sessiz kalan Kerem Bursin gittiği bir alışveriş merkezinde kameralarla karşılaşınca bu yönde gelen sorulara cevap verdi. Kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyleyen ünlü isim böylece uzun süredir beklenen yalanlamayı yapmış oldu. Uzun süredir beklenen açıklama ilk ağızdan gelince hayranları da Kerem Bürsin’e sosyal medyadan mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Lukas Podolski Astana Maçında Şoka Uğradı başlıklı makalemizde Astana, Astana taraftarı ve Lukas Podolski hakkında bilgiler verilmektedir.