Instagram’ın en çok takip edilen ilk 5 kullanıcısından biri olan ünlü isim Kim Kardashian, aslında ününü biraz da Instagram’a borçlu olarak biliniyor. Milyonlarca takipçisi bulunan ünlü isim Instagram’ın fenomeni olmasıyla beraber gündeme gelirken ünlü ismin bu kadar çok takipçi kazanmasına neden olarak ise cesur paylaşımları gösteriliyor. Yaptığı paylaşımlarda bir hayli cesur pozlar veren ünlü isim bu sayede Instagram’ın da unutulmaz yüzlerinden biri olmayı da başardı. Bu şekilde Instagram fenomeni olmayı başaran ünlü isim son günlerde ise yaptığı paylaşımlarda fazla kiloları ile dikkat çekmişti.

Kim Kardashian Instagram
Kim Kardashian 1 milyonun üzerinde beğeni almayı başardı

Zira ünlü isim ikinci çocuğunu kucağına alır almaz doğum sırasında aldığı kilolarla eleştirilmeye başlamıştı. Uzunca bir süre doğum kilolarını veremeyen Kim Kardashian son bir haftadır yaptığı Instagram paylaşımlarında ise bu sorunu çözdüğünü ortaya koydu. Zira ünlü isim yaptığı son paylaşımla eski formuna geri döndüğünü de kanıtladı. Mayo ile çekilmiş cesur bir pozunu kullanan Kim Kardashian bu paylaşımla ise 1 milyonun üzerinde beğeni almayı başardı. Bu kadar çok beğeni alması ünlü ismin yeni bir rekora imza atacağı düşüncesini ortaya koyarken Kim Kardashian’ın yeni görüntüsüyle beraber takipçi sayısını da daha fazla arttıracağı ve kaybettiği Instagram liderliğini alacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Recep İvedik Paylaşımıyla Gündem Oldu başlıklı makalemizde Recep İvedik, Recep İvedik 5 ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.