Sosyal medyanın fenomen isimlerinden biri olan Kim Kardashian, gerek yaptığı paylaşımlarla gerekse de cesur pozlarıyla hemen her gün gündem olmayı da başarıyor. Yaptığı cesur paylaşımları ile kısa süre içerisinde fenomenliğe ulaşan isim her ne kadar bu tip paylaşımlarıyla eleştirilerde alsa da tüm bu eleştiriler ünlü ismin geri adım atmasına nede olmuyor. Hemen her gün bu şekilde paylaşımlar yapmasına alıştığımız ünlü isim yaptığı son paylaşımlarıyla da yine gündem olmayı başardı. Zira ünlü isim son paylaşımında da yine her zaman olduğu gibi oldukça cesur pozlarını ortaya koydu.

Instagram ünlüler
Kim Kardashian Instagram

Söz konusu paylaşımda yatağa oturmuş halde üstsüz bir fotoğrafına yer veren ünlü isim paylaşımına ayrıca yeni proje için hazırlıklarına başladığını dile getiren ifadelerde ekledi. Ünlü ismin çıplak bir şekilde yaptığı bu paylaşım ise kısa süre içerisinde 800 bin kişi tarafından beğeni aldı. Bir anda beğeni rekoru kıran söz konusu paylaşım için Kim Kardashian’a eleştiri mesajları da gönderilmedi değil. Fakat ünlü isim bu eleştiri mesajlarına da aldırış etmeden aynı şekilde iki paylaşım daha yaptı. Ünlü ismin söz konusu fotoğraflarını da dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş’ın çektiği de belirtildi. Bununla beraber Kim Kardashian’ın yeni projesinin de ne olduğu merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Deniz Akkaya Eleştirilere Cevap Verdi başlıklı makalemizde Deniz Akkaya, Deniz Akkaya açıklama ve Deniz Akkaya Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.