İkinci çocuğuna hamile olan Kim Kardashian bir süredir Instagram paylaşımlarında kendi stilini ortaya koymuyordu. Doğumuna çok kısa bir süre kalan ünlü isim bu nedenden midir bilinmez ama Instagram’ın liderliğini de bu dönemde Amerikalı şarkıcı Taylor Swift’e bıraktı. Tüm bunlara rağmen hamilelik döneminde de oldukça cesur giyinen ünlü isim son yaptığı paylaşımlarla da bu durumu kanıtladı. Söz konusu son paylaşımlar biraz daha eskiye ait. Fenomen isin henüz 3 aylık hamileyken çekilmiş olan pozları Instagram hesabında paylaştı.

Instagram ünlüler
Kim Kardashian Instagram

Lateks elbiselerle oldukça iddialı pozlar veren ve bu pozları kendi sitesi için çeken ünlü isim söz konusu pozları Instagram hesabından yayınlayınca sosyal medyayı bir kez daha sallamayı başardı. Kim Kardashian’ın bu paylaşımlarıyla beraber yeniden zirveyi alması ise muhtemel gözüküyor. Zira fenomen isim şimdiden yeni fotoğraflarla birçok kullanıcı kazanmaya başladı. Bunun yanında Instagram fenomenin hamile olmasına rağmen bu tarz pozlar vermesi, bunun yanında giyim tarzı olarak bir değişikliğe de gitmemesi eleştirilerinde hedefi haline gelmesine neden oldu. Gelen tüm eleştirilere rağmen ise Kardashian’ın geri adım atmaya pek de niyeti yok gibi. En azından son paylaşımlarında da geleneğini devam ettirmesi ünlü isin hakkında ki bu görüşü daha da güçlendiriyor.

Bir önceki yazımız olan Seren Serengil Bir Kez Daha İddiaları Gündeme Getirdi başlıklı makalemizde Engin Akyürek, Instagram Ünlüler ve Seren Serengil hakkında bilgiler verilmektedir.