İnternetin ve sosyal medyanın yaygınlaşması ile birlikte artık Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları en çok tercih edilen ve kullanılan uygulamalar arasına girmeye başladı. Öyle ki artık bu platformlar üzerinden ünlü olan biri gerçek hayatta da oldukça popüler olabiliyor. İşte bu şekilde popüler olan isimlerden biri de Kim Kardashian. İlginç fiziği ile zaten adından sıkça söz ettiren isim Instagram hesaplarında da yaptığı selfie paylaşımları ile fenomen olmayı başardı. Bu şekilde bir anda çok büyük bir üne kavuşan ünlü isim ilginç paylaşımlarda yapmaya devam ediyor.

Instagram ünlüler
Kim Kardashian Instagram

Bu bağlamda ünlü ismin son yaptığı paylaşım ise adeta sosyal medyayı salladı. Bu kez paylaşımında Kim Kardashian eşi Kanye’in gözlerini bağlamış ve selfie çekerek Instagram hesabından paylaşmıştı. Söz konusu paylaşımların ardından yine büyük ilgi gören ünlü isim bununla beraber artık hamile olduğu için bu yönde paylaşımlarda yapacağını da belirtti. Instagram’ın en çok takip edilen isimleri arasında gösterilen Kim Kardashian’ın son yaptığı bu paylaşımın nedeni nedir bilinmez ama yeniden annelik heyecanı yaşayan ünlü ismin bu paylaşımlarla da ne kadar mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Tasarıma Geçmeye Hazırlanıyor başlıklı makalemizde Instagram çalışmaları, instagram kullanımı ve Instagram Yeni Tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’a Daha Hızlı Arama Yapma Özelliği Eklendi