Sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri olan Kim Kardashian’ın neredeyse her yaptığı paylaşım olay oluyor. Genelde kendi ile ilgili cesur paylaşımlar yapan ve bu şekilde de 66 milyon gibi dev bir kullanıcı kitlesine sahip olan ünlü isim son paylaşımında ise daha önce hiç yapmadığı bir paylaşıma imza atı. Zira bu kez ünlü isim siyasi bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımın nedeni ise Ermenistan ve Azerbaycan arasında yaşanan savaş oldu. Ermeni asıllı olduğu bilinen fenomen isim yaşanan savaş için büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. Bu noktadan sonra yapılan paylaşım ise Kim Kardashian’ın hem tepki görmesine hem de desteklenmesine neden oldu.

Kim Kardashian Instagram
Kim Kardashian

Zira fenomen isim son paylaşımında da Ermenistan için dua istedi. Ateşkesi bozmasına rağmen ünlü ismin Ermenistan’a destek vermesi de tepkilerin hedefi oldu. Ermenistan’a ait zırhlı birliklerin fotoğrafını paylaşarak dua isteyen ünlü isim bu şekilde sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ünlü ismin bu paylaşımı uzunca bir sürede sosyal medyada konuşulacak gibi. Zira şimdiden binlerce yorum ve beğeni gelen paylaşım sosyal medyayı ikiye bölmeye yetti. Kim Kardishian ise bu şekilde paylaşımlarına daha uzun süre devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Asyalı Bebek paylaşımıyla Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Yıldız Asyalı ve Yıldız Asyalı bebek hakkında bilgiler verilmektedir.