Yaptığı diziler ve fiziği ile en çok konuşulan oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, kısa bir süre önce evlendiğini açıklamıştı. Dünya evine girdikten sonra oyunculuk konusunda biraz daha geride durmaya başlayan ünlü oyuncu, bu süreçte sosyal medya hesaplarıyla gündeme gelmeye başlamıştı. Sosyal medya hesaplarından çok fazla paylaşım yapmasa da yeni projelerle ilgili olarak sürekli bu ortamlardan paylaşım yapan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla ise takipçilerini üzdü.

Instagram ünlüler
Kıvanç Tatlıtuğ

Instagram hesabından yaptığı açıklamayla beraber artık sosyal medya kullanmayacağını açıklayan ünlü isim Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bu platform da daha demokratik bir ortama gelene dek hiçbir paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum. Güneşli güzel günlere inanan, insanların birbirini kırmamak için çaba sarf ettiği, bayrağımız altında huzurla yaşayacağımız günlerin çabucak gelmesi dileğiyle.. Allah’a emanet olun.” İfadelerini kullandı. Artık paylaşım yapmayacağı ve sosyal medya hesaplarını kullanmayacağı açıklanan başarılı oyuncunun bu kararı sosyal medyada da gündem oldu. Ünlü oyuncunun aldığı bu karar sonrası Instagram hesabını kapatıp kapatmayacağı da henüz bilinmezken başarılı ismin bundan sonra paylaşım yapmayacağı ise kesin. Söz konusu açıklamaya ise binlerce yorum gönderildiğini de söylemek gerekiyor. Paylaşım konusunda ise yapılan açıklamalara Kıvanç Tatlıtuğ her hangi bir karşılık vermedi.

Bir önceki yazımız olan Twitter’ın Gif Adımına Instagram’dan Cevap Gelecek Mi? başlıklı makalemizde Instagram GIF, Instagram güncelleme ve Instagram yenilikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Facebook Snapchat Özelliklerini Almaya Devam Ediyor