Ünü artık sadece ülkemizde değil yavaş yavaş diğer dünya ülkelerine de yayılmaya başlayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz ayalarda evlendiğini açıklamıştı. Evlendiğini açıklamasının ardından uzunca bir süredir yeni bir projede yer alamayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ evlendikten sonra sosyal medya hesaplarına da ilgi göstermemeye başladı. Özellikle Instagram hesabından paylaşımlar yapmamaya başlayan ünlü ismin takipçi sayısı da artık hızla düşmeye başlamıştı. Ünlü oyuncunun hesabına gösterilen ilginin de azalmasıyla beraber ünlü oyuncu Instagram hesabı artık eskisi kadar ilgi görmemeye başladı.

Instagram ünlüler
Kıvanç Tatlıtuğ Instagram

Tüm bunlarla beraber Kıvanç Talıtuğ geçtiğimiz günlerde yeniden Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapmıştı. Zira bu kez ünlü isim yaptığı paylaşımda kendisine gelen haksız eleştirilere karşı artık Instagram hesabı kullanmayacağını açıklamıştı. Ünlü isim Instagram hesabından artık sosyal medya uygulaması kullanmayacağını açıklamış ve bu açıkla sonrasında da Instagram hesabından bütün gönderilerini silmişti. Ünlü oyuncunun bütün gönderilerini silmesinin ardından da takipçilerinden de ünlü isme ağır mesajlar gönderilmeye başlandı. Birçok kişi Kıvanç Tatlıtuğ’a küfür içerikli mesajlar göndermeye başladı. Ünlü isme gelen bu mesajlar sonrasında ise ünlü oyuncunun abisinden de bir açıklama geldi. Ünlü ismin abisi yaptığı açıklamada ise “Küfür yok. Kardeşime küfür edenler yiyorsa yüzümüze söyleyin. Şahsiyetsizler!” ifadelerini kullandı. Konun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Çeviri Özelliğinin Dil Destekleri Arttırılıyor başlıklı makalemizde Instagram çeviri, Instagram Çeviri Özelliği ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Güncellemesi Resmi Açıklamayla Kesinleşti