Ablasının izinden giden ve aynı ablası gibi bir anda fenomen olan ünlü isim Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan fotoğraflarıyla şok etmişti. Genç fenomenin ortaya çıkan fotoğraflarda sıfır makyajlı görüntüsü gündeme bomba gibi düşmüş ve ağır eleştiriler almıştı. Makyajsız görüntüsüyle büyük bir hayal kırıklığı yaratan ünlü isim biraz olsun popülaritesini kaybeder mi derken Kylie Jenner’dan şok paylaşımlar geldi. Tatil sırasında çektiği bikinili pozlarını paylaşan genç fenomen yeniden kaybettiği prestiji kazandı. Milyonlarca kişinin takip ettiği Kylie Jenner’ın bu paylaşımları çok kısa bir süre içerisinde beğeni rekorları kırdı.

Instagram fenomenleri
Kylie Jenner Instagram

Zira ünlü ismin bir paylaşımı 1 milyon beğeni alırken diğer bir bikinili paylaşımı ise 1.1 milyon beğeni almayı başardı. Söz konusu paylaşımlara gösterilen bu ilgi yeni bir rekorun kırılmasına neden olurken konu hakkında Kylie Jenner hiçbir açıklama yapmadı. İki gün önce ortaya çıkan makyajsız görüntüleri için de hiçbir açıklama yapmayan ünlü isim tüm bunlarla beraber ne kadar popüler olduğunu da bir kez daha göstermiş oldu. Instagram sıralamasında ablasına da yetişen Kylie Jenner’ın son paylaşımları hala sosyal medyada gündem oluşturmaya da devam ediyor. Böyle giderse Kardashian kardeşlerde daha uzun gündemde kalmaya devam edecek gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın’a Berkay Hakkında Şok İddia başlıklı makalemizde Berkay Instagram, Demet Akalın ve Demet Akalın Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.