Instagram kullanımının ne kadar büyük boyutlara ulaştığını hepimiz biliyoruz. Hal öyle ki insanlar artık ünlü olmak istediklerinde bile ilk olarak Instagram’a başvuruyorlar. Instagram’ın böyle bir etkisi olunca kullanım oranındaki artışında nedeni ortaya çıkmış oluyor. İşte bu şekilde Instagram’da yaptığı paylaşımlar ile belli bir üne kavuşan bir diğer isimde Lauren Goodger.

Lauren Goodger Instagram paylaşımları
Lauren Instagram

En son katıldığı bir İngiliz televizyon programında adından söze ettiren Goodger, programdan sonra yaptığı Instagram paylaşımları ile büyük ses getirmeyi başardı. Oldukça iddialı pozlarını Instagram üzerinden paylaşan Lauren kısa süre içerisinde 270 bin gibi bir takipçi sayısına ulaşmayı da başardı. Özellikle son yaptığı açık paylaşımlardan sonra yavaş yavaş fenomen haline gelmeye başlayan isim birçok kesimden de tepki çekmeye başladı. Sadece açık resimleri ile takipçi kazanmasını eleştiren bazı Instagram kullanıcıları şikayetlerini bildirse de Lauren’in bu yöntemi kullanmaktan vazgeçmeyeceği kesin gibi.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Yeni Dizisini Instagram’dan Duyurdu başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Gülben Ergen sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Facebook Şarj Tüketimi İle Tepki Çekiyor