Fenerbahçe’de iki kupanın birden kaybedilmesiyle beraber yaprak dökümü başladı. Takımdan birçok futbolcunun ayrılacağı yönünde haberler yapılırken yapılan haberlerin ardından yavaş yavaş ayrılıklarda yaşanmaya başladı. İlk olarak Caner Erkin ardından Gökhan Gönül’ün durumu derken şimdilerde ise büyük umutlar ile takıma gelen Nani takımdan ayrılacağını açıklamıştı. Gelen açıklamalardan sonra ise son bir haber de Lazar Markovic’den geldi. Başarılı futbolcu sezonun bitmesinin arından ülkesine dönmüştü.

Instagram futbolcular
Lazar Markovic

Ülkesine dönmesiyle beraber yeni transfer dedikoduları da ortaya atılmaya başlamıştı. Futbolcunun takımdan ayrılacağı konuşulurken beklenen açıklamada doğrudan Lazar Markovic’den geldi. Başarılı futbolcu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takımdan ayrılacağını kanıtlamış oldu. Zira ünlü futbolcu yaptığı paylaşımda Fenerbahçe forması ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak “Senin için oynamak zevkti Fenerbahçe. Herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı. Ayrılığı için çok fazla bir açıklama yapmayan ünlü futbolcunun bu şekilde bir veda mesajı yayınlaması ise sosyal medyada gündem oldu. Ünlü futbolcunun bundan sonra nerede top koşturacağı ise merak konusu oldu. Fenerbahçe’nin de oluşan bu açık sonrasında birçok yeni transfer yapması da bekleniyor. Bu noktada atılacak adımlar ise şimdilik merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Instagram iOS Sürümü İçin Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi başlıklı makalemizde Instagram güncellendi, Instagram İOS ve Instagram iOS güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Gökhan Töre Instagram’dan Veda Etti