1974 yılında tiyatro hayatına başlayan Levent Kırca uzun oyunculuk kariyeri boyunca ortaya koyduğu birçok film ve programla akıllarda yer edinmeyi başardı. Bir döneme damga vuran isim bir süredir ise yakalandığı amansız hastalıkla mücadele içerisine girmişti. Karaciğer kanserine yakalanan usta oyuncu ne yazık ki dün gece hayatını kaybetti. Usta oyuncunun hayatını kaybetmesi ise tüm arkadaşlarını ve sanat camiasını derinden üzdü. Gelen haberin ardından ise birçok ünlü isim usta oyuncu için Instagram paylaşımları yaptı. Söz konusu paylaşımlar arasında en dikkat çekeni ise şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl’ın yaptığı paylaşım oldu.

Instagram ünlüler
Sinan Akçıl Instagram

Başarılı isim küçüklüğünden beri tanıdığı Levent Kırca ile geçen bir anısını Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımını Levent Kırca’nın resmi ile yapan ünlü isim “Küçüktüm, Tuzla’ya giderdik havuza sokardı beni ve Umut’u, Oğulcan’ı, Özdeş’i, saunadan korkardık bize uzun uzun anlatırdı. “Korkmayın gelin yararlıdır diye…” Annem yönetmeni olmuştu “Olacak O Kadar”ın, sete giderdim bir kaç şarkı mırıldanırdım sette, “Bu tatlı çocuk ileride bu programın şarkılarını yapacak haberiniz olsun” derdi benim için, ben büyüdüm de sana şarkılar yapmak nasip olmadı Levent Abi… Niyetin kimseyi kırmak değildi, şuradakini buraya koymak değildi…Toprağın bol, mekanın cennetler cenneti olsun…” ifadelerini kullandı. Söz konusu açıklama ise hem okuyanları hem de Sinan Akçıl’ın takipçilerini duygulandırdı.

Bir önceki yazımız olan YiSpecter Yazılımı İphone Kullanıcılarını Tehlikeye Atmaya Başladı başlıklı makalemizde Casus yazılımlar, YiSpecter ve YiSpecter Yazılımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Çağan Irmak Sonunda Yeni Filminin Adını Verdi