Birçok futbol otoritesinin ve bahis merkezlerinin söylemlerine göre geçtiğimiz gün oynanan Beşiktaş Liverpool arasındaki UEFA Avrupa kupası maçında favori olarak gösterilen takım Liverpool olmuştu. Her ne kadar ligde istediği kadar iyi sonuçlar alamasa da Beşiktaş karşısında mutlak favori olarak gösterilen Liverpool ise istenileni ve bekleneni sahaya koyamadı. Bu durumda temel etken ise Beşiktaş’ın göz dolduran futbolu oldu. Karşılıklı pozisyonların olduğu maçta ise son anlarda gelen bir penaltı ile Beşiktaş, Liverpool’un sahasından 1-0 mağlup ayrıldı.

Instagram futbolcular
Bilic Instagram

Beşiktaş’ın maçta ortaya koyduğu performans ise oldukça büyük beğeni toplamıştı. Beşiktaş teknik direktörü Bılic ise maçtan sonra maç hakkında bazı yorumlar yaptı. Bilic’in yaptığı bu yorumlar ise Beşiktaş’ın ortaya koyduğu futbolun ne kadar başarılı olduğunu kanıtlar nitelikte oldu. Bununla birlikte kendi evlerinde oynayacakları maçta Liverpool’u eleyeceklerini düşünen Bılic taraftara seslenmeyi de unutmadı. Desteklerini en iyi şekilde beklediklerini dile getiren Bılic’in bu açıklamasından sonra ise birçok Beşiktaş taraftarı ise hemen Instagram sayfaları üzerinden harekete geçti. Maç için organizasyon düzenleneceği ve bununda Instagram sayfasından duyurulacağını belirten çarşı ise Liverpool’u ağırlamaya hazırlanıyor. Takımlarına en iyi şekilde destek vereceğini belirten taraftarlar turu geçeceklerine de inandıklarını yaptıkları yorumlar ile belirtmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Kadın Girişimciden Instagram Destekli Ticaret başlıklı makalemizde Elif Bozdağ, Instagram reklamları ve Instagram satış hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Maciej Lampe Dev Transferi Instagram Sayfasından Duyurdu