Yeni sezon çalışmalarına hızla devam eden Fenerbahçe, son dönemde bir bir transfer haberleri ile gündeme gelmeye başladı. Takıma yeni oyuncu dahi edilip edilmeyeceği konusunda hala durum netlik kazanmamışken takımdan gidecek olan oyuncular bir bir belli olmaya başladı. Takıma veda edecek olan ilk isim ise sezon başında büyük umutlarla alınan yıldız futbolcu Luis Nani oldu. EURO 2016’da ortaya koyduğu performans ile beğeni toplasa da gelen teklife hayır demeyen Fenerbahçe başarılı futbolcuyu Valencia’ya transfer etti.

Instagram ünlüler
Luis Nani Instagram

Transfer sonrasında ise Luis Nani Instagram hesabından hem takıma hem de taraftarlara veda etti. Zira başarılı futbolcu Fenerbahçe forması ile yaptığı paylaşımda “Fenerbahçe camiasına teşekkür etmek istiyorum. Böyle büyük bir takımda ve bir o kadar coşkulu ve tutkulu taraftarların önünde futbol oynadığım için, güzel bir yıldı güzel bir deneyimdi ama artık zamanı geldi. Yeni hedefe koşmak için! Her şey için teşekkürler büyük FENERBAHÇE camiası. Haydi @Fenerbahçe” ifadelerini kullanan başarılı futbolcu hem Türkçe hem de kendi dilinde yaptığı paylaşımla da taraftardan beğeni kazandı. Tüm bunlarla beraber başarılı futbolcunun 8,5 milyon Euro gibi bir fiyatla transfer olduğu da belirtildi. Başarılı futbolcunun yerine hangi kimin alınacağı ise şimdilik merak konusu oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Sajad Gharibi Savaşa Katılacağını Instagram’dan Açıkladı başlıklı makalemizde Instagram Fenomeni, Sajad Gharibi ve Sajad Gharibi Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’dan Android Kullanıcılarına İyi Haber