İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ve sahne performansı ile hala dikkatleri üzerinde toplamayı başaran dünyaca ünlü yıldız Madonna tüm hızı ile sahne almaya devam ediyor. Oldukça yüksek performansı ile sahne alan ünlü ismin son konserinde ise ilginç olaylar yaşandı. Sahne şovları ile çok konuşulan dünya yıldızı bu kez sahnede kendisine eşlik eden Drake’i habersiz bir şekilde dudaklarından öptü. Bir anda neye uğradığını şaşıran Drake ise hemen yüzünü ekşiterek başını öne eğdi.

Instagram ünlüler
Madonna Instagram

Madonna ise öpücüğün ardından hiçbir şey olmamış gibi konsere tüm hızı ile devam etti. Tüm bunlarla beraber Madonna hakkında birçok iddiada ortaya atılmaya başlandı. Konserden sonra ise birçok sosyal medya kullanıcısı Drake’in öpücükten sonraki halini sosyal medyada paylaşarak dünyaca ünlü yıldız ile dalga geçmeye başladı. Konserden sonra en çok konuşulan olay hakkında birçok Madonna hayranı da ünlü isme söz konusu resimleri göndermeye başladı. Bu konu hakkında sessiz kalan Madonna ise sonunda sessizliğini bozdu. Instagram sayfası üzerinden gelen eleştirilere oldukça sert çıkan ünlü yıldız hayranlarına ağır küfürler ile karşılık verdi. Bir şok daha yaşatan ünlü isme ise birçok kesimden tepki gelmeye başladı. Gerek Instagram kullanıcılarından gerekse de sosyal medyanın fenomen isimlerinden Madonna’ya tepki mesajları yağmaya başladı. Ünlü yıldızın ise bundan sonra nasıl bir karar alacağı ya da bu konu hakkında yeni paylaşımlar yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Asena’nın Temizlik Yaptığı Video sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Asena, Asena Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.