Futbol basının da gündem transfer. Bu konuda önde gelen takımlar ise her zaman olduğu gibi üç büyükler. İlk transferlerde her ne kadar sadece Galatasaray ve Fenerbahçe’nin etkili transferler yaptığı haberleri yayılsa da sonradan açılan Beşiktaş’ın da iki büyük rakibinden geri kalmadığını da söylemek gerekiyor. Bu bağlamda siyah – beyazlılar ilk olarak eski futbolcusu Quaresma’yı transfer etmiş ve taraftarın gönlünü kazanmayı başarmıştı. Bu transferden sonrada Beşiktaşlı yöneticiler durmadan çalışmalara devam etti. Bu bağlamda bir süre önce Galatasaray’ın almaya çalıştığı Mario Gomez için çalışmalarda başlatıldı. Sıkı bir pazarlıktan sonra Mario Gomez Beşiktaş’ın yeni transferi oldu.

Instagram ünlüler
Mario Gomez Instagram

Tüm bu transfer haberleri ise taraftarı oldukça sevindirdi. Gelecek sezon için kendisinden oldukça büyük işler beklenen Mario Gomez ise transfer olur olmaz ilk açıklamayı da Instagram hesabından yaptı. Instagram hesabından Beşiktaşlı formayla beraber çekilmiş bir fotoğrafın paylaşan ünlü futbolcu taraftara da ilk mesajını böylece verdi. İlk mesajında “Merhaba Beşiktaş” ifadesinin kullanan yıldız futbolcunun nasıl bir oyun ortaya koyacağı ise şimdiden merak konusu. Taraftarın bu paylaşımdan sonra Mario Gomez’in Instagram hesabına da akın ettiği bir gerçek. Zira ünlü futbolcunun takipçi sayısı birden binlerce kişi yükselmeye başladı. Türkçe yaptığı paylaşımlara yıldız futbolcu devam eder mi bilinmez ama bu paylaşımlarıyla büyük beğeni topladığı kesin.

Bir önceki yazımız olan Ceren Hindistan’dan Sert Çıkış başlıklı makalemizde Ceren Hindistan, Ceren Hindistan Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Jackie Chan Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı