Yeni sezonla beraber yepyeni dizilerde bir bir yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başlayan dizilerin yanı sıra hala hazırlıkları devam eden ve bu sezon izleyiciyle buluşacak olan da birçok dizi var. İşte bu dizilerden bir tanesi de “Gecenin Kraliçesi” adı verilen diziydi. Bünyesinde birçok ünlü ismi bulunduran yeni dizi daha çekimlerine başlamadan önce tartışmalara da konu olmuştu. Zira dizinin senaryosunda bir babanın oğlunun sevgilisine aşık olması konu ediniliyor. Tepki çeken senaryo dışında babayı canlandıracak oyuncu da çok konuşuldu. Kısa süre sonra ortaya çıkan gerçeğe göre babayı canlandıracak kişinin ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ olduğu öğrenildi. Asıl konu ise bu andan sonra başladı.

Instagram ünlüler
Mehmet Aslantuğ Instagram

Zira “Aşk-ı Memnu” adı verilen dizide daha önce rol almak istemediğini dile getiren ünlü oyuncu bu şekilde çarpık hikayelere sahip olan dizileri protesto ettiğini açıklamıştı. Bu açıklamalarından sonra ünlü ismin böyle bir senaryoda yer alması ise çok eleştirilmesine neden oldu. Eleştirilere daha fazla dayanamayan başarılı oyuncu eşinin Instagram hesabı üzerinden ise resmi bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada yanıldığını ifade eden mesajlar veren ünlü oyuncu dizide yer alacağını söyledi. Tüm bu yaşanan gelişmelerden sonra ünlü oyuncunun yer aldığı dizinin çekimleri başladı. Fakat Mehmet Aslantuğ Instagram paylaşımında söylediği gibi gelen tepkilere dayanmadı ve dizden ayrılma kararı aldı. Henüz çekimler başlamadan diziden ayrılan ismin yerine ise yapım ekibi Uğur Polat’ı getirdi. Konu hakkında ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

Daha Fazla Oku  Esra Erol Tepkisini Instagram Hesabından Dile Getirdi

Bir önceki yazımız olan Deniz Akkaya’dan Takipçisine Sert Tepki başlıklı makalemizde Deniz Akkaya, Deniz Akkaya Instagram ve Deniz Akkaya'dan takipçisine cevap hakkında bilgiler verilmektedir.