Rate this post

İnternetin yaygınlaşması yeni arayışların ortaya çıkmasına neden oldu. Sosyal medya, görüntülü görüşme, internet üzerinden alışveriş derken artık televizyonlarda internete taşınmaya başladı. Her ne kadar ülkemizde henüz yeni yeni başlıyor olsa da artık internet dizisi devrinin de açıldığını söylemek lazım. Ülkemizde de ilk olarak “Ulan İstanbul” dizisinin internet versiyonu denenmiş fakat izleyici bulamadığı için proje rafa kalmıştı.

Instagram ünlüler
Mehmet Günsür Instagram

Bunun üzerine ise yeni bir haber daha geldi. “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle gündeme gelen Mehmet Günsür Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada böyle bir çalışmalarının olduğunu ve “Kanaga” adı verdikleriyle diziyle internet yayınına başlayacaklarını duyurdu. Ülkemizde henüz yaygınlaşmasa da yavaş yavaş örnekleri ortaya çıkmaya başlayan internet üzerinden dizi yayını Mehmet Günsür ile bir kez daha gündeme gelmiş oldu. Ünlü oyuncu yeni dizinin kamera arkası görüntülerini de Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımlarına ayrıca “Bir fizikçinin, babasını bulma arayışı üzerine kurulu bağımsız bir internet dizisi” ifadelerini ekleyen ünlü isim böylelikle müjdeyi de vermiş oldu. Söz konusu çalışma nasıl sonuçlanır ya da ne kadar etkili olur bilinmez ama şuan için internet dizisi alanında ikini bir örnek olduğunu söyleyebiliriz. Dizinin tutup tutmadığını görmek için de mutlaka beklemek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Alena Alexandrova Ronaldo İddiasıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Alena Alexandrova, Alena Alexandrova Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Oktay Kaynarca Adaylıktan Çekildiğini Instagram Hesabından Açıkladı