Süper lig sezonunun bitmesiyle birlikte futbolcular kamp dönemine kadar tatile çıkmaya başlamışlardı. Birçok yıldız ismin tatil yaptığı döneme ise Melo damga vurdu. Zira ünlü futbolcu Galatasaray ile yaptığı sözleşme devam etmesine rağmen takıma veda edeceğini, açıklamıştı. Net olarak bu açıklamayı yapmayan ama gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gerekse de kamp dönemine katılmamasıyla bu sinyalleri veren Melo kendi ülkesinde futbol oynamaya devam edeceğini belirtmişti.

Melo Instagram
Melo takıma geri dönüyor

İlk kamp dönemine katılmayan Melo için yönetimde 20 Temmuz’a kadar süre vermiş ve başarılı futbolcunun bu süre içerisinde ülkemize dönmesini istemişti. Son ana kadar gelmeyeceği ve takımdan ayrılacağı düşünülen Melo, son yaptığı Instagram paylaşımıyla beklentileri boşa çıkardı. Herkes yeni takım aradığını düşünürken Melo çocuklarıyla oynadığı bir fotoğrafı paylaşarak “Tatilin son gününün keyfini çıkarıyorum. Yarın sezon öncesi kampı için yola çıkıyorum” notunu düştü. Ünlü futbolcunun bu paylaşımı taraftarlar arasında günün konusu olurken yönetimin de bu konu hakkında yapacağı açıklama merak konusu oldu. Zira ünlü futbolcunun yerini doldurmak için çalışmalar başlamış ve Melo’nun takımdan ayrılacağı planlanmıştı. Net kararın ne zaman açıklanacağı ise bilinmiyor. Transfer dönemi bitmeden önce bu kararın verilmesi de yeni bir transfer haberinin gelmesine neden olabilir.

Bir önceki yazımız olan Instagram Üzerinden Satışa Yeni Bir Örnek Geldi başlıklı makalemizde Elif Güven, Instagram satış ve Instagram Üzerinden Satış hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Drogba Juventus Maçını Unutmadı