Son günlerde Melo yaptığı paylaşımlardan dolayı Fenerbahçeli futbolculardan büyük tepki çekmişti. Melo’nun bu tarz paylaşımlara devam etmesi disiplin cezası almasına da neden olmuş ve Melo paylaşımlarından dolayı 2 maç ceza almıştı. Bu süreçte ise Galatasaray başkanı Ünal Aysal yaptığı açıklamalarda Melo’nun en değerli futbolculardan biri olduğu yapılan bu karartma çalışmalarından dolayı oyuncumuzun her daim arkasında oldukları şeklinde açıklamalarda bulunuyordu. Bu açıklamadan sonra ise Melo da Instagram hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı yayınladı. 

Melo'dan Teşekkür mesajı
Melo’dan ınstagram mesajı

Aysal ile Çekilmiş olan bir fotoğrafla beraber teşekkür mesajı yayınlayan Melo, “ Başkanımız Ünal Aysal tarafından destek görmek bu süreçte beni çok mutlu etti. Desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederim. Ne mutlu ki böyle bir kulübün oyuncusuyum ve böyle bir ailenin parçasıyım” şeklinde bir mesaj yayınlayan Melo’ya taraftarlardan da büyük oranda destek geldi. Özellikle Ultra aslan grubundan büyük destek alan futbolcu tekrar teşekkür mesajı yayınlayacak mı şimdilik bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan Didier Drogba’dan Anlamlı Mesaj başlıklı makalemizde Drogba Instagram, Drogba'dan Instagram mesajı ve Drogba'dan Instagram mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Fenomeni Katie May Hayatını Kaybetti