Rate this post

Tüm ülkemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaşanan olaylara rağmen kutlanmaya başladı. Özellikle sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve açılan etiketler ile cumhuriyet Bayramının coşkusu yaşanıyor. Ünlü isimlerde Cumhuriyet bayramını önemseyenler arasında yer almaya başladı. Öyle ki yabancı ünlüler ve yıldız futbolcular bile Instagram üzerinden Cumhuriyet bayramı coşkusunu paylaşmaya başladı. Bu ince düşünce ile yapılmış bir diğer paylaşımda sosyal medya da sıkça konuşulan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Melo’dan geldi.

Melo Instagram
Melo sosyal medya

Melo günün erken saatlerinde Instagram hesabı üzerinden güzel bir bayrak resmi paylaşarak tüm türlerin Cumhuriyet bayramını kutladığını belirtti. Özellikle Galatasaray taraftarlarından büyük beğeni toplayan paylaşıma beğeni yağmuru yapıldı. Yapılan beğenileri ve ince düşüncesi için gelen teşekkürleri oldukça beğenen Melo ise tekrar ilgi için bir teşekkür mesajı yayınladı. Her ne kadar yaptığı paylaşımlarla futbol dünyasını karıştıran bir isim olarak görülse de Melo’nun bu davranışı tüm taraftarlardan beğeni kazandı. Buna büyük tartışma yaşadıkları Fenerbahçe taraftarı da dahil oldu.

Bir önceki yazımız olan Barcelona’dan Şaşırtan Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Barcelona, Barcelona Instagram ve Barcelona'dan kutlama mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Yaklaşan Seçimler İçin Sosyal Medya Öngörüsü