Rate this post

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen G20 zirvesi için birçok dünya lideri bir araya geldi. Bir araya gelen isimler arasında dünyanın en önde gelen ülkelerinin liderleri de boy gösterdi. Bunlar arasında en çok ilgi çekeni ise Almanya başbakanı Angela Merkel oldu. Rusya devlet başkanı Putin ile beraber gelen Merkel, Putin hiç ilgi görmezken büyük ilgi gördü. Adeta bir pop yıldızı gibi ilgi gören devlet başkanı bazı gazeteciler ile selfie bile çektirdi. Gördüğü ilgiden memnun olduğu gözlerinden okunan Merkel ise konu ile ilgili her hangi bir konuşma yapmadı.

Instagram fenomenleri
Angela Merkel Instagram

Bu arada Almanya başkanı ile çekilen selfieler ise hemen Instagram hesaplarında paylaşılmaya başladın. Selfielerin büyük ilgi görmesi gözlerden kaçmazken dikkat çeken başka olaylarda yaşandı. Bir takipçi paylaşılan resim ile ilgili olarak “Angela Teyze’nin acayip bir karizması var” şeklinde bir yorum yapması kullanıcılar arasında büyük bir konu oldu. Bununla beraber Merkel’e gelen beğenilerde dikkat çekmeyi başardı. Kısa süre içerisinde binlerce kişinin beğendiği fotoğraf ise en az fenomenler kadar ilgi görüyor.

Bir önceki yazımız olan Doutzen Kroes’dan Beğeni Toplayan Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Doutzen Kroes, Doutzen Kroes Instagram ve Doutzen Kroes Instagram heberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  François Hollande Yine Tarzı İle Olay Oldu