Dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından biri olarak gösterilen Türk fotoğrafçı Mert Alaş, son dönemde sadece mesleği ile anılmıyor. Bunun dışında başarılı fotoğrafçı dünyaca ünlü isimlerle çekilmiş fotoğraflarıyla da gündeme gelmeye başladı. Aralarında birçok dünya ünlü starın bulunduğu fotoğrafları Instagram hesabından paylaşarak sosyal medyada da fenomen olan ünlü isim, oldukça cesur pozlar vermesiyle de uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalmayı başarmıştı. Bir hayli ilgi çeken ve artık Instagram’ın fenomenlerinden olarak bilinen ünlü isim tüm bu paylaşımlarına da bir yenisini ekledi.

İrina Shayk Instagram
İrina Shayk

Ünlü isim bu kez paylaştığı fotoğrafta ise bir diğer ünlü isim İrina Shayk ile yer aldı. Dünyaca ünlü model ile çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan başarılı isim söz konusu paylaşımında İrina Shayk’a sarılmış bir vaziyette görüntülenince yine sosyal medyanın da gündemine oturmayı başardı. Yaptığı paylaşımlarla her zaman olduğu gibi bu kez de uzun süre tartışılacağı düşünülen Mert Alaş’ın hem kendi profilinden hem de dünyaca ünlü model İrina Shayk’ın Instagram hesabından paylaşılan fotoğraf çok kısa bir süre içerisinde de binlerce beğeni almayı da başardı. Ardı ardına gelen yorumlar ise Mert Alaş her hangi bir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Video Beğeni Sayısı Nasıl Görüntülenir? başlıklı makalemizde Instagram video, Instagram Video Beğenme ve Instagram Video Beğenme Sayısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram İPad Düşük Kalite Fotoğraf Sorunu