Rate this post

Özellikle son dönemde aldığı kararlar ile adından oldukça söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu Meryem Uzerli gündemde kalmaya devam ediyor. En son sevgilisi ile yaşadığı olaylar nedeniyle reyting rekorları kıra dizisini bırakarak ülkesine dönen ünlü oyuncu, burada çocuğunu da dünyaya getirmişti. Son dönemde çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Meryem Uzerli tekrar diziler ile anılmaya başlandı. Böyle bir ortamda Meryem Uzerli’nin yaptığı son Instagram paylaşımı ise oldukça dikkat çekmeyi başardı.

Meryem Uzerli Instagram paylaşımı
Meryem Uzerli Instagram

Yaptığı paylaşımda sadece yüzünü açan ve geri kalan tüm vücudunu siyah çarşaf benzeri kapüşonlu bir kıyafet ile kapatan ünlü oyuncu hayranları tarafından da büyük ilgi gördü. Özellikle oyuncunun Arap hayranları konuya büyük ilgi göstermekle birlikte büyük beğeni duyduklarını da dile getirdi. Tüm bu paylaşımlarda ise dikkat çeken bir nokta daha vardı. Bu nokta ise ünlü oyuncunun paylaşımına eklediği mesajla ilgiliydi. Ünlü oyuncu her zaman olduğu gibi yine paylaştığı mesajını İngilizce yazdı. Bu durumdan birçok Türk kullanıcısı ise memnun kalmadı. Meryem Uzerli’ye Türkçe yazması konusunda adeta takipçileri tarafından mesaj yağdırıldı. Yaptığı paylaşım ise oldukça ilginç bulunurken bir o kadar da beğenildi.

 

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Diyet Listesi başlıklı makalemizde Instagram diyet, Instagram diyet listeleri ve Instagram farklı kullanımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Jason Denayer Taraftara Veda Mesajını Instagram Hesabından Yayınladı