“Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle beraber ilk olarak Türk seyircisinin önüne çıkan ünlü oyuncu Meryem Uzerli kısa bir süre içerisinde sevilmeyi başarmış ve ülkemizin en popüler oyuncularından biri haline gelmişti. Bu popülariteyle beraber hayatı da değişmeye başlayan Meryem Uzerli yeni ilişkisiyle de gündeme gelmiş ve hatta evleneceği konusunda haberler ortaya çıkmıştı. Tüm bunlarla beraber Meryem Uzerli’nin beklenmedik bir şekilde ülkemizi terk etmesi herkesi şok etmişti. Zira ünlü oyuncu dizi çekimlerini bile yarıda keserek ülkesine dönmüştü.

Instagram ünlüler
Meryem Uzerli Instagram

Bu haberlerin ardından ünlü oyuncunun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ortaya atılmıştı. Fakat gerçek kısa süre sonra ortaya çıkmış ve Meryem Uzerli’nin bir bebeği dünyaya gelmişti. Bebeği dünyaya gelir gelmez ülkemize geri dönen ünlü oyuncu yeni projelere de başladı. Hali hazırda bir dizinin başrollerinden biri olan Meryem Uzerli kızı ile ilgili merak edilenleri ise Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla ortaya koymaya başladı. Bununla beraber ünlü oyuncunun hala kızının yüzünü net olarak göstermemesi de takipçilerin tepkisini çekti. Son paylaşımında da kızını sırtından çekerek paylaşan Meryem Uzerli “Gerçek aşk, gerçek sanat, büyük aşk, büyük sanat” ifadelerini kullandığı paylaşımla büyük tepki çekti. Hala neden kızının yüzünü göstermediği merak konusu olan Meryem Uzerli ise eleştirilere yanıt vermemeyi tercih etti.

Bir önceki yazımız olan Deniz Akkaya Instagram Paylaşımıyla Ateş Püskürdü başlıklı makalemizde Deniz Akkaya, Deniz Akkaya Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.