Rate this post

Geçtiğimiz günlerde bağımsızlık için harekete geçen Katalanlar’a kulübü riske atarak destek veren Barcelona, şimdilerde yıldız futbolcusunun 10 yılını kutluyor. 10 yıl önce bu takıma gelen ve dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Arjantinli yıldız Messi sonunda Barcelona da 10.yılını da doldurdu. 10.yıl heyecanını hayranları ve takipçileri ile paylaşmak isteyen Messi, bu durumu Instagram üzerinden yazdığı mesajlarla dile getirdi.

Messi Instagram
Messi Sosyal medya

Yaptığı açıklamada bu takımda olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren yıldız futbolcu büyük beğeni topladı. Sözlerine; “Barcelona’da geçirdiğim 10 mükemmel yılda bana yardımcı olan, ailem, takım arkadaşlarım, Barcelona görevlileri başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.”Barcelona formasıyla sahada olduğum her an benim için mükemmeldi. Bundan sonra da şampiyonluklar ve başarılar için daha iyi olmaya çalışacağım. Herkesi kocaman kucaklıyorum!” şeklinde devam etti. Bu sözlerin üzerine ünlü yıldıza birçok beğeni geldi. Beğeniler içinde; “Umarım Barcelona’da dana nice seneler yaşarım. Gerçekten başarılar için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Beni kutlayan ve mesaj yollayan herkese çok teşekkür ederim.” Paylaşımlar yapan ünlü futbolcu daha uzun yıllar dünya devi takımda yer alacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya İle İntihar Notu başlıklı makalemizde Instagram etkili paylaşımlar, Mehmet Pişkin ve Mehmet Pişkin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Eto’dan Antalyaspor Taraftarına Mesaj