Barcelona takımının tarihi boyunca en etkili olan futbolculardan biri olarak gösterilen Ronaldinho, eski takım arkadaşlarını unutmuyor. Oynadığı futbolla futbolun sambacısı olarak adlandırılan yıldız oyuncu şimdilerde kendi rekorunu kıran Messi’yi tebrik etti. Messi La Liga’da oynadığı etkili futbol ile dikkatleri bir anda üzerine çekerken Ronaldinho da eski takım arkadaşının bu başarısına sesiz kalmadı. Her gün bir başka rekor kıran isme Ronaldinho yaptığı Instagram paylaşımı ile destek verdi. Messi’nin kırdığı La Liga gol rekoru üzerine kutlama mesajı yayınlayan Ronaldinho’ya takipçilerden de beğeni mesajları yağdı.

Ronaldinho
Instagram ünlü futbolcular

Birlikte oynadıkları dönemde de sıkı dostlukları ile gündeme gelmiş olan iki isme takipçilerde büyük bir destek veriyor. Edinilen bilgiye göre zaten La Liga’da ilk golünü Messi, Ronaldinho’nun asisti ile atmış. Yani Messi’nin La Liga tarihinin en golcü ismi olmasında Ronaldinho’nun da etkisi bulunuyor. Ünlü oyuncu ise gelen bu tebrik ve kutlama karşısında teşekkür ederek karşılık vermeyi de ihmal etmedi. Eski dostlar bu şekilde daha birbirlerine destek vermeye uzun süre devam edecekler gibi duruyor. Yapılan Instagram paylaşımından bunu çok rahat anlayabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tuba Büyüküstün’ün Makyajsız Instagram paylaşımına Bergüzar Korel’den Cevap başlıklı makalemizde Bergüzar Korel, Bergüzar Korel makyajsız ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Selena Gomez Instagram’da Bir Rekor Daha Kırdı