Rate this post

Son günlerde Instagram iyiden iyiye popüler olmaya başladı. Öyle ki artık birçok insan Instagram hesabı üzerinden özel hayatlarına dair bilgiler paylaşmaya başladı. Özellikle diğer insanların yaşamlarını oldukça merak ettikleri ünlü isimler içinde Instagram kullanımı böyle. Bu durumun son örneği de Mesut Özil’in yaşadığı olay.

Mandy Capristo
Mesut Özil’in sevgilisi

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi tarafından birlikte çekildikleri tüm fotoğraflar Instagram hesabından kaldırıldı. Magazin basınında yer alan haber göre Alman yıldız futbolcu sakatlık döneminde sevgilisi Mandy Capristo’yu aldattı. Sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenen Mandy Capristo ise kısa süre içerisinde birlikte çekilmiş tüm Instagram fotoğraflarını hesabından kaldırdı. Üstelik iddialarda bununla sınırlı kalmadı. Ortaya atılan iddialara göre Mesut Özil sevgilisini yine futbolcu olan Bayern Munih eski sağ beki Christian Lell’in kız arkadaşı ile aldattığı belirtildi. Konu ile ilgili henüz taraflar tarafından bir açıklama yapılmazken zaman geçtikçe yeni iddialarda ortaya çıkıyor. Büyük şaşkınlık yaratan olaydan sonra Özil ise hiçbir açıklama yapmayacağını da belirtti. Bu durum daha şimdiden yıldız futbolcunun sakatlığının önüne geçmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan İranlı Zenginlerin Instagram Hesabı Kapatıldı başlıklı makalemizde iran Instagram, iran Instagram yasağı ve İran zenginler Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Asena’nın Temizlik Yaptığı Video sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı