Uzun süredir televizyon eleştirmenliği yapan, Mesut Yar eleştirmenlik kariyerini 2011 yılında başladığı programla ekranlara da taşımaya başlamıştı. Birçok ünlü ismin konuk olduğu “Burada Laf Çok” programı uzun senelerden beridir de başarılı bir şekilde devam ediyordu. CNN Türk kanalında geceleri geç saat başlamasına rağmen reytingleri de oldukça iyi olan programa ise ünlü isim sonunda son verdi. 5 seneyi aşkın süredir devam eden programın son bölümü ise Perşembe gecesi yapıldı. Son programında ekranlara canlı yayında veda eden Mesut Yar, program sonrası da set ekibiyle beraber çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak bir veda yazısı paylaştı.

Instagram ünlüler
Mesut Yar Instagram

Instagram hesabından paylaşılan veda yazısı için “’2011’den bu yana neredeyse her gece evimizi evinize taşıdık. Utanılmayacak bir adres olmaya çalıştık. Kolektif bir sevdamız oldu ve bilirsiniz; “Çok Sevdik Be Abi”. İzleyeni, çalışanı, gönül vereni ve gönül koyanıyla; hepiniz hakkınızı helal edin. Bir güzel aileydik, hep güzel aileyiz. Sevgi ve hürmetle, teşekkürler! Var olun. Lafınız bol, tebessümünüz bereketli olsun. Hoşçakalın…“ ifadelerini kullanan ünlü televizyoncunun bu paylaşımına da birçok mesaj gönderildi. Uzun süredir devam eden programını sonlandıran Mesut Yar’ın bundan sonra yeni bir projeyle beraber yeniden ekranlarda yer alacak mı merak konusu. Zira ünlü televizyoncunun yeni bir projeye başlayacağı yönünde de haberler yapılmıyor değil.

Bir önceki yazımız olan Ali Sunal Acı Haberi Instagram Paylaşımıyla Verdi başlıklı makalemizde Ali Sunal, Ali Sunal Instagram ve Ali Sunal'ın acı günü hakkında bilgiler verilmektedir.