Yaptıkları şarkılar ve oyunculukları ile her dönem konuşulmayı başarmış olan üç ünlü isim Müjde Ar, Emel Müftüoğlu ve Sezen Aksu hep birlikte detoks kampına girme kararı aldı. Oldukça iyi dost olan üçlü bu haberi ise Instagram hesaplarından verdi. Daha önce de Emel Müftüoğlu Sezan Aksu’nun 14 yaşındaki halini Instagram üzerinden paylaşmış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bu kez paylaşımı yine Emel Müftüoğlu yaptı. Instagram hesabından hem havaalanında ki hallerini hem de detoks merkezinde ki hallerini paylaşan ünlü isim büyük beğeni toplamayı başardı.

Sezen Aksu, Emel Müftüoğlu ve Müjde Ar Detoks kampına girdi
Instagram ünlüler

Detoks kampına giren üç ünlü isme ise oldukça katı kuralları bulunan bir diyet uygulanacağı öğrenildi. Yaklaşık 15 gün gibi bir süre merkezde kalacak olan ünlü isimler bu tarihten sonra ise artık normal şekilde yemek yemeğe başlayabilecek. Tüm bunların yanında üç ünlü ismin bu süreçte yapacakları Instagram paylaşımları da oldukça merak ediliyor. Yine paylaşımları Emel Müftüoğlu yapacak gibi gözüküyor. Bu konu hakkında ünlü isimlere ise Instagram paylaşımına eklenen yorumlarla takipçiler destek olmayı ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal’dan Beklenmeyen Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Sinem Kobal, Sinem Kobal Instagram ve Sinem Kobal kitap paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Çağatay Ulusoy Yeni Filmini Instagram Hesabından Duyurdu