Rate this post

Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından biri olarak bilinen Murat Boz, son yıllarda sadece şarkılarıyla değil bunun dışında oyunculuğuyla da gündeme gelmeye başlamıştı. Ünlü isim ardı ardına birkaç yapımda konuk oyuncu olurken son olarak ise yeni bir sinema filminde Burak Özçivit ve Aslı Enver ile başrolü paylaşmıştı. Oynadığı film ile beraber oyunculuk yönünü iyiden iyiye ortaya çıkarmaya başlayan Murat Boz kısa süre sonra ise aynı filmdeki rol arkadaşı olan Aslı Enver ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmeye başlamıştı. Aslın Enver ile aşk yaşamaya başladıktan sonra ünlü ismin attığı adımlar ise hayranlarını şaşırtmıştı.

Instagram ünlüler
Murat Boz Instagram

Zira Murat Boz artık sosyal medya hesaplarını da çok daha kısıtlı kullanmaya başladı. bununla beraber ünlü isim son olarak Instagram hesabından kendisini ve ilişkisini eleştiren kullanıcıları da tamamen engellemişti. Murat Boz’un bu hamlesi takipçileri tarafından da epey eleştirilmiş ve ünlü isimde açıklama yapma gereği duymuştu. Ünlü ismin bu açıklamasından sonra ise ünlü isme tepkiler devam etmişti. Tüm bunlarla beraber söz konusu Instagram hesabına hala kötü yorumla gelmesine karşın sonunda ünlü isimde Instagram hesabını tamamen kapattı. Sosyal medya hesabını tamamen kapatan ünlü isim bu konuda ise her hangi bir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Taslak Özelliği Geliyor başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram Taslak ve Instagram Taslak Özelliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Hadise Spor Fotoğrafıyla Sosyal Medyayı Salladı