Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Murat Boz son dönemde sevgilisi Aslı Enver hakkında yapılan yorumlar sonrasında Instagram hesabından radikal bir karar imza atmıştı. Zira ünlü isim aldığı kararla beraber birçok fanını Instagram hesabından engellemişti. Takipçilerini bir bir engellemesiyle beraber sosyal medyanın gündemine oturan ünlü isim bu kez ise Anlı Enver ile yaptığı paylaşımlarla gündem oldu. Zira iki sevgili bu kez tatil paylaşımlarıyla gündemde.

Instagram ünlüler
Murat Boz Ve Aslı Enver

Murat Boz’un Çeşme’de verdiği konser sonrasında mini bir tatile çıkan ikili aynı andan beraber çekilmiş fotoğraflarını da Instagram hesaplarından paylaştı. Tatil paylaşımlarıyla beğeni toplayan ikiliye ise takipçilerinden birçok mesaj gönderildi. Özellikle Murat Boz’a takipçileri neden hayranlarını engellediği yönünde birçok soru gönderdi. Ünlü isim ise gelen bu sorular üzerine kısa ve öz bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Şahsıma hakaret eden takipçiler engellendi” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece uzun süredir tartışmalara neden olan engel olayına da açıklama getirdi. Gelen açıklama sonrasında takipçilerinin Murat Boz’a tepkilerinin ise devam ettiği yorumlarda gözlendi.

Bir önceki yazımız olan Gökhan Töre Instagram’dan Veda Etti başlıklı makalemizde Gökhan töre, Gökhan Töre Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Şifre Değiştirirken Yaşanan Mail Adresi Sorunu