İspanya’nın başarılı futbolcularından biri haline gelen Arda Turan, kısa süre içerisinde bu başarısını transferde de göstermiş ve Barcelona gibi dünya devi bir takıma transfer olmuştu. Ciddi bir ücret karşılığı dünyanın en iyi takımlarından birine transfer olan yıldız futbolcu son zamanlarda ise İspanya basının gündemine oturdu. Alınan beraberlik ve Real Madrid karşısındaki yenilginin nedenlerinden biri olarak gösterilen Arda Turan taraftarların tepkisini çekmeye başladı. Bununla beraber yıldız oyuncu İspanyol basından da tepki çekmeye başladı.

Instagram ünlüler
Mustafa Ceceli Instagram

Bu şekilde gündeme gelen Arda Turan’ın son zamanlarda üzerindeki baskı da haliyle arttı. Yıldız futbolcuya destek ise başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli’den geldi. İspanya’da bulunan başarılı isim geçtiği zor dönemde Arda Turan’a destek oldu. Arda ile beraber çektikleri fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Mustafa Ceceli bu paylaşımıyla binlerce beğeni aldı. Paylaşımına ayrıca “Allah her daim yol açıklığı versin. Her şeyin en iyisini hak eden adam” notunu da eklemeyi unutmayan Mustafa Ceceli’nin söz konusu paylaşımına birçok yorumda gönderildi. Kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturan paylaşım için ise Arda Turan’dan henüz bir açıklama gelmedi. Çekilen selfie ise daha uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalmaya devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian’a Büyük Tepki başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Kim Kardashian hakkında bilgiler verilmektedir.